Náš skvelý tím rozširujeme o ďalšieho šikovného programátora :) Ak to chceš s nami skúsiť, spolu s CVčkom pošli aj zoznam webov, čo si programoval a myslíš si, že to stojí za to, aby sme ich videli.  S programovaním by si mal mať určite skúsenosti aj z praxe – pozícia síce nie je seniorská, musíš ale vedieť pracovať viac-menej samostatne s technológiami popísanými nižšie. Ak máš chuť, vieme ťa toho veľa naučiť :) 

SLUŠNÝ PLAT

nástupný plat 1500 - 2500 €

v závislosti od tvojich skills 

skvelá partia
teambuildingy,
bazén vo firme, chaty,
grilovačky, školenia
rôznorodá práca
skvelí klienti, zaujímavé
projekty, žiaden stereotyp
PRÁCA HOME aj OFFICE

Firemný počítač je samozrejmosťou.
Možnosť 100 % HOME OFFICE.

KTO SME A KOHO HĽADÁME

Sme fullservisová reklamná agentúra 2CREATE s integrovaným digitálom, ktorá ide (často) proti prúdu už 16 rokov. Hľadáme posilu do tímu programátorov, ktorí za posledné roky vytvorili vyše 400 webových projektov pre našich klientov. Budeš sa spolupodieľať na riešení veľmi rôznorodých projektov. Hľadáme niekoho, kto zapadne do 30-členného tímu makačov, ktorí sa vedia baviť (nielen prácou). Nie sme reklamka, ktorá vo Wordpresse zliepa šablóny - všetko vytvárame vlastné, customizované, máme vytvorené vlastné procesy a technológie.

ČO BUDEŠ ROBIŤ

Práca na rôznorodých zaujímavých projektoch v oblasti digital marketingu pre domácich a zahraničných klientov v rámci interného vývojového tímu
Vývoj interného CMS/adminu
Vývoj interných systémov FRED Cloud (fredcloud.sk), Parser (parser.sk) a ďalších
Backend ku frontendom webov, ktoré vytvárame interne
Rôzne neštandardné projekty (CRMká, APIny, klientské zóny atď.)
 

ČO BY SI MAL VEDIEŤ

  • PHP
  • MySQL
  • Laravel
  • OOP
  • Composer
  • Ajax
  • VUE
  • fullstack nie je podmienkou

ČO TI PONÚKAME

Priestor na sebarealizáciu
Stabilnú prácu vo veselom kolektíve jednej z TOP slovenských reklamných agentúr
Školenia, bazén vo firme, grilovačky, chaty, teambuildingy a kopec ďalších benefitov :)

KDE BUDEŠ PRACOVAŤ? HOME aj OFFICE :)

Žiadne preplnené biznisko, žiadny office niekde v péčku alebo 15 minútovýcm krúžením, kde zaparkovať. Pohodová atmosféra rodinného domu s grilom, bazénom, terasou a hlavne skvelou partiou.
Bezproblémové parkovanie, super MHD dostupnosť, VIVO! (predtým Polus SC) na skok, tiché prostredie s výhľadom na Kamzík alebo HOMEOFFICE - ako ti to bude vyhovovať alebo situácia dovoľovať.