Weby

Na našich serveroch sme publikovali už viac ako 400 webov, portálov, micrositeov a iných online systémov. Náš interný tím vývojárov pre teba vytvorí špičkový web, ktorý je nielen vizuálne, ale aj technicky vymakaný do posledného detailu – moderný a rýchly framework Laravel, žiadne nebezpečné opensource systémy, žiadne šablóny, všetko urobené na mieru pre klienta. Vývojový tím je súčasťou 2CREATE od jej vzniku, preto sme schopní projekty dlhodobo udržiavať, rozširovať o rôzne nové funkcionality a rozvíjať.

VI Group
Promifinance
Vesna
Spectrum
A.K.F. Legal
REM Group
Griluj ako expert
Seva
Reality Zemplín
RentAuto
Kesselbauer AT
FAIRSQUARE
Rehak
Pod Štrbským plesom
Bottov (Access Web)
Čavara
Kesselbauer
Kancelárie ružinov
Stockerka
Medante
Gerion
Parmel
Helenky
Koving
Polianky
Pilexim
Kubániho Dvory
Jablone 2. Fáza
Krajčí Development
Rezke.sk
Zelena Punta
Camelia Residence
Čerešne fine living

V poradí už niekoľký refresh webu developerského úspešného projektu Čerešne fine living.

Špičkový developerský web s množstvom rozšírených funkcionalít, ktoré majú za úlohu udržať používateľa na webe čo najdlhšie a dať mu nástroje uľahčujúce prácu s bytmi, ktoré vedú k zvýšenému počtu konverzií a zvýšenej kvalite leadov. Byty je možné porovnávať, uložiť si ich do "obľúbených bytov", ktoré ma používateľ k dispozícii v Mojej zóne a dokonca aj online rezervovať a zaplatiť online rezervačný poplatok bez nutnosti kontaktovať makléra.

Kubániho Dvory
MOOWIN
NEOREAL
Katka Hudec
Jablone
Leto s Cool
Roofky
Jablone
Berg & Bauman
Lucaffe
Drotárska
Vision Systems
Playrooms
Bukovina
Terno
Arvin & Benet
Apartmány Martinky
Naši farmári

Málokto si uvedomuje, že medzi sektory, ktoré sú najviac ohrozené pandémiou, patrí spolu so zdravotníctvom aj poľnohospodárstvo.

My to vieme, preto sme pre nášho klienta Sanagro pripravili projekt Naši farmári, ktorého cieľom je zapojiť do pomoci ohrozeným farmárom čo najviac firiem, organizácií aj širokú verejnosť. Takto funguje náš korona marketing – idea sa zrodila proaktívne v našej agentúre, pripravili sme stratégiu a kreatívu a v najkratšom možnom čase sme ju aj realizovali. Teší nás, že náš uvedomelý klient v tomto projekte našiel nielen nástroj pre krízovú komunikáciu, ale aj potenciál pre ďalšie budovanie svojej značky. Už len doplníme, že jeho hlavnou komunikačnou platformou je webová stránka prepojená s aktivitami na sociálnych sieťach a PR.

DAIKIN Druhý názor

Naše kreatívne výstupy sú vždy výsledkom dobre premyslenej stratégie, čo dokazuje aj web Druhý názor.

Na základe kvalitatívnych prieskumov nášho klienta Daikin sme identifikovali dôležitý spotrebiteľský insight – väčšina ľudí pri kúpe klimatizácie prijme hneď prvú ponuku a neberie do úvahy druhý názor. Spustili sme preto kampaň, v ktorej nabádame záujemcov o  klimatizáciu, aby si dali vypracovať aj druhú ponuku, a to jednoducho online. Daikin tak získava množstvo kvalitných leadov, a tým aj ideálnu príležitosť pritiahnuť zákazníkov konkurencie na svoju stranu.

Marina Park
Austrotherm
DAVALA & Co
Felicity GARNI HOTEL
Martinky zima
Autopolis
NOVIS
Čerešne - mezonety
Pikto Digital
Kúpeľný park
Brevia
W18
Klauzula korona

Najväčšou výzvou pre korona marketing sú stratégie, ktoré dokážu generovať nové zisky aj počas pandémie. Príkladom je náš nový projekt Klauzula Korona

Väčšina zmlúv na Slovensku nás dostatočne nechráni pred zásahom vyššej moci, akou je napríklad koronavírus, čo môže dotknutým subjektom spôsobiť nenávratné škody. Niekto v tom vidí len smutnú štatistiku, my podnikateľskú príležitosť pre advokátsku kanceláriu Jakubčová a partneri. Spoločne sme navrhli 2 balíčky právnych služieb, ktoré ochránia ľudí pred zásahom vyššej moci. Navyše, čo je rovnako dôležité, obidva sú už teraz dostupné online na webe Klauzula Korona, ktorý je takisto naším dielom – po dizajnovej aj programátorskej stránke.

Dom Realít

Portál pre realitnú kanceláriu s exportom inzerátov do Realsoft.

Pre realitnú kanceláriu Dom realít sme pripravili portál s nami vytvoreným custom administračným prostredím na správu (okrem iného) inzerátov s exportom do systému Realsoft.

Kolísky 2020

Pre projekt Kolísky sme spustili nielen ďalšiu kampaň, ale aj refreshnutý web kolisky.sk

Jedinečnosť kampane súvisí s repozicioningom celého projektu - vďaka rôznym vychytávkam pre rodiny s deťmi sme spustili komunikáciu prvého kids friendly bývania v Bratislave. Ako všetky weby ITB Development, aj kolisky.sk sú napojené na nami vytvorený Centrálny register, ktorý agreguje dáta a funkcionality všetkých ITB webov. Byty je samozrejme možné rezervovať a rezervačný poplatok uhradiť aj cez online platbu, ktorú sme pri developerských projektoch zaviedli ako prvý na Slovensku.

Nová Nitra
SSPI
Dynastion
Pod Bôrikom
Smapies
Sanagro
Dobré výlety
Typografia plus
Hypernova
Opál
Home & Living
Víno Hubinský
Adlerova
Alcohol Killer
ArtFin
Dve sýpky
BeeDaikin
CBK
Edymax
FOA
Gansberg
ITB
Inter Development
Jarabinky Grande
Kancelárske vojny - Daikin
Kolísky
MACHO consulting
MAMAPAPA
Miller
Na varte
Ochutený med
Okamžitá práca
Park pod Kolibou
Petržalská Tržnica
Sofora