Výkonnostný marketing

Výkonnostný marketing je pojem, ktorý vás dostane mimo náš vesmír. Analýza trhu, na ktorom pôsobíte, analýza konkurencie, analýza vašich vlastných produktov, brand awareness alebo klasické hypervýkonné PPC. Idete po tvrdých výsledkoch z kampaní, poznáte svoje KPIs. Výkonnostný marketing je to pravé orechové. Google ads, Facebook ads, či iné reklamné systémy sú pre nás len nástroje na to, aby váš biznis rástol. Čo teda robíme? Analytika - analyzujeme všetko, čo sa dá odmerať, od návštevy zákazníka na webe, po počet kliknutí na konkrétny banner v reklame. Z vašej značky urobíme celebritu v digitálnom svete pomocou brand awareness kampane. Solid PPC - presné, výkonné PPC kampane, ktoré majú za úlohu splniť vaše KPI.

Facebook Ads
Google Partner
Youtube
Web2Media
Strossle
Etarget
Inres
SATUR - PARÁDNY VÝKON PRE NAJVÄČŠIU CESTOVKU

Najväčšia cestovka na Slovensku si v silnej konkurencii vybrala práve nás. Zverila nám do rúk natívny content marketing, výkonnostný marketing aj sociálne siete. To všetko v najťažšej situácii pre cestovný ruch. A urobila dobre. Za mesiac a pol našej spolupráce sme za polovičný rozpočet dosiahli dvojnásobné výsledky. Navyše, PPC kampane spravujeme a nasadzujeme takmer nonstop: 24 hodín denne, 7 dní v týždni, podľa potrieb a požiadaviek klienta.

ČEREŠNE - DRUHÝ NAJZNÁMEJŠÍ PROJEKT V BRATISLAVE

Developerské projekty sú dlhodobo našou silnou stránkou, a to aj vďaka silnému výkonnostnému marketingu. Dôkazom toho sú i Čerešne, z ktorých naša stratégia a pravidelné 360° kampane urobili druhý najznámejší rezidenčný developerský projekt v Bratislave. Vynikajúce čísla sa odrážajú aj na výbornom predaji bytov. Tým sa ale naša úloha nekončí, už teraz pracujeme na kampaniach pre ďalšie etapy projektu a úplne novú mestskú štvrť – Čerešne City.

VÝNIMOČNÉ ČÍSLA PRE SVETOVÚ JEDNOTKU

Robiť výkonnostný marketing pre DAIKIN, svetovú jednotku vo vykurovaní a chladení, je obrovská výzva. My sme sa jej zhostili na jednotku. Naše brand awareness a PPC kampane zvýšili spontánnu znalosť značky o fantastických 87 % a posunuli DAIKIN v spontánnej znalosti značiek do TOP 3 na Slovensku.

PRÉMIOVÝ PROJEKT, PRÉMIOVÉ VÝSLEDKY

Gansberg Koliba je prémiový rezidenčný projekt, pre ktorý robíme nielen prémiovú komunikáciu, ale i výkonnostný marketing, ktorý dosahuje prémiové výsledky. Vďaka neustálemu inovovaniu nastavení výkonnostného marketingu sme medziročne zvýšili návštevnosť webu o 166 % a počet priamych návštev až o 221 %. Najviac nás ale teší 100% dosiahnutie KPIs predaja. Gansberg sa tak stal po všetkých stránkach adresou úspechu. Aj toho marketingového.

EXPERTI NA PPC PRE EXPERTOV NA POLYSTYRÉN

Spoločnosť Austrotherm sa môže pochváliť najväčším portfóliom polystyrénových produktov na tepelnú izoláciu. My sme tento dôležitý fakt využili v komunikačnej stratégii, ktorá sa premietla aj do výkonnostného marketingu. Zamerali sme sa pritom nielen na brand awareness značky a všetkých jej produktov, ale aj získavanie koncových užívateľov a edukáciu. Výsledok? Kontinuálne rastie poznateľnosť značky, a klientovi dodávame desiatky relevantných leadov mesačne. Takto vyzerá spolupráca expertov na polystyrén s expertmi na marketing.

KOLÍSKA ÚSPEŠNÝCH PPC KAMPANÍ

Developerskému projektu Kolísky Záhorská Bystrica sme od začiatku našej spolupráce dali do vienka premyslenú stratégiu, atraktívnu komunikáciu i silný výkonnostný marketing. Naše obľúbené combo – zvýšenie poznateľnosti a generovanie leadov dosahuje stanovené ciele. Pre lepšiu predstavu pár čísiel z ostatnej kampane: návštevnosť webu len cez Google Ads vzrástla až o 60 %, z videa na web sme dosiahli 3 300 preklikov a prezentačné video v plnej dĺžke si na sociálnych sieťach pozrelo 35 000 používateľov. To všetko iba za jeden mesiac a s minimálnym budgetom.

PRE SLOVENSKO + ĎALŠÍCH 17 KRAJÍN SVETA

Poisťovňa Novis je slovenská poisťovňa s medzinárodnou pôsobnosťou. To si, samozrejme, vyžaduje medzinárodnú komunikáciu, ktorá zahŕňa aj výkonnostný marketing. My sme sa preto postarali o kampane nielen u nás na Slovensku, ale aj v ďalších 17 krajinách sveta. Sme hrdí na to, že náš výkonnostný marketing presahuje národné hranice a dosahuje svetové parametre.

Pre koho robíme