Spoty, video a rozhlas

Pre operatívnu produkciu s krátkym deadlinom je k dispozícii interný produkčný tím, ktorí zrealizuje foto, audio, či video produkciu za pár hodín. Pri väčších „budgetoch“ spolupracujeme s najlepšími fotografmi a produkčnými firmami na Slovensku.

NAŠI FARMÁRI

Málokto si uvedomuje, že medzi sektory, ktoré sú najviac ohrozené pandémiou, patrí spolu so zdravotníctvom aj poľnohospodárstvo.

My to vieme, preto sme pre nášho klienta Sanagro pripravili projekt Naši farmári, ktorého cieľom je zapojiť do pomoci ohrozeným farmárom čo najviac firiem, organizácií aj širokú verejnosť. Takto funguje náš korona marketing – idea sa zrodila proaktívne v našej agentúre, pripravili sme stratégiu a kreatívu a v najkratšom možnom čase sme ju aj realizovali. Teší nás, že náš uvedomelý klient v tomto projekte našiel nielen nástroj pre krízovú komunikáciu, ale aj potenciál pre ďalšie budovanie svojej značky.

Ebenica

Návrh a produkcia ATL kampane aj počas pandémie? Pre nás žiadny problém. Nášmu klientovi Ebenica sme expresne rýchlo navrhli, vyprodukovali a nasadili rozhlasovú kampaň zameranú na online predaj praženej kávy.

Hlavnú úlohu v rádio spote hrá herec Ivan Šándor alias Šandy, známy okrem iného zo seriálu Priatelia. Kampaň sa stretla s takým úspechom, že sme ihneď dostali zadanie na ďalšiu. Sme veľmi radi, že náš korona marketing má zvuk. Obrazne aj doslova.

Daikin videonávody

Odštartovali sme dlhodobý medzinárodny projekt. Pre nášho klienta Daikin pripravujeme sériu animovaných videonávodov určených pre niekoľko európskych krajín.

Na starosti máme komplet kreatívu aj produkciu – od celkového konceptu, copywritingu a storytellingu cez vizuálnu identitu, pokročilé animácie a tvorbu ikonických postavičiek až po casting anglického voiceoveru a sound mastering. Sme hrdí na to, že slovenská kreatíva z dielne 2CREATE sa bude adaptovať v zahraničí, čo len potvrdzuje, že naše práce majú európsku úroveň. Tu je malá ochutnávka.

SSPI
Orange videonávody
Daikin Smile
Daikin Zelená výmena
Staropramen
Arboria park slnečná
Blbý pocit
Blbý pocit #2
Business lease - my sa postaráme
Jarabinky - Už staviame kino spot
Jarabinky - Už staviame kino spot
Malé Krasňany
Novis
Novis insurance
Novis poisťovňa
Novis poisťovňa - sponzoring
Nový Háj - teasing
Nový háj - ostrá kampaň
ORIFLAME - voňavý job
Ružinovská 44
Ružinovská 44 - vzorové byty
Rádio Anténa - auto
Rádio Anténa - office
Rádio Anténa - vaňa
Techo
Techo
Teplošky
Teplošky rádiospot
Terno hardsell kampaň
V harmónii s prírodou
Vianočný Viliam
Čerešne

Pre koho robíme